Şerit Testere Kaynak ve Bileme Hizmeti

Kaynaklarımız, deneyimli ve uzman operatörlerimiz ile parametre kontrollü modern tezgahlarımızda en hassas şekilde gerçekleştirilir.

şerit testere depo
bi metal testere kesim
şerit testere kaynak
şerit kaynak meneviş
bi metal kaynak
ahşap şerit bileme
Toplu bilemelerde İstanbul içi ücretsiz servis Beni arayın.

Sıkça Sorulan Sorular

IDEAL makineler 90 yılı aşkın Alman tecrübesinin ürünüdür. Diğer makinelerde menevişin iyi ayarlanamaması vb. problemlerden ötürü kaynaklar çabuk kırılır ve %100 müşteri memnuniyeti sağlanmaz. Firmamız bünyesinde profesyonellerin tercihi IDEAL BAS 330, BAS100, BAS050-11 gibi makineler bulundurmaktadır.

HSS testerelerin orjinal form yapısı DIN 1838 dir. Bu formu birebir manuel makineler veremezler ve kesimde göz ardı edilemeyecek kadar performans farkı oluşur. LOROCH CNC makineler şirketimiz kurulduğu günden bugüne bileme ve diş açma çözümlerinde en büyük yardımcısıdır.

Evet, lakin şerit testerelerde kaynak sayısı arttıkca performans düşer, çok kullanılmış şeritlerde her ne kadar ek yapılabilsede sürtünerek aşınmış çelik ile ek yapılan yeni şerit uyuşmayabilir ve erken kırılma problemleri oluşabilmektedir. Şerit testerenin sıyırma olmamış bölümleri sağlam ve kör değil ise yine de ek yapılması önerilir.

Evet, bileyebiliriz. Değişken hatveli diş yapısına sahip HSS testereler sert çelik ve paslanmaz profillerin kesiminde performans arttırıcı rol oynar. Bileme maliyetleri normal testerelere kıyasla daha yüksektir.

Sizlere özel kusursuz çözümler sunalım

Kullandığınız tezgah tipi, kestiğiniz malzeme cinsi hakkında bizlere bilgi verin; sizlere özel kusursuz çözümler sunalım.

Hemen Destek Al

Temsilciliklerimiz

Marka hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Temsilciliklerimiz

Marka hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Temsilciliklerimiz

Marka hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Whatsapp Satış Hattı
1
Testeresan ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler!